• Doprava zdarma
  • 30 dnů na vrácení zboží
  • Expedice do 48 h
Nav switch

Cyklistické spodní prádlo

Výrobky: 10

View as
  1. Pánské termo tričko ASSOS Summer NS white P11.40.428.57
    1 500,00 Kč
    M (I) L-XL (II) XLG-TIR (II)

    3

Cyklistické spodní prádlo ve sportovním obchodě Sportano.cz

Kategorie cyklistického spodního prádla v obchodě Sportano je místem, kde najdete slipy, boxerky, ponožky nebo podprsenky, které vám při jízdě zajistí maximální pohodlí. Naši odborníci vybrali produkty od zkušených a osvědčených značek, takže si můžete být jisti, že spodní prádlo splní vaše očekávání. Doplňte svou cyklistickou výbavu o Sportano! 

Jaké spodní prádlo zvolit pro jízdu na kole? Parametry a vlastnosti

Jaké je nejlepší spodní prádlo pro cyklistiku? Je třeba věnovat pozornost několika aspektům. Především by měla být vyrobena z termoaktivních materiálů, tedy materiálů, které snadno odvádějí vlhkost a nezadržují ji uvnitř. Syntetické materiály, jako je polyester, mají tyto vlastnosti. Kromě toho je třeba vzít v úvahu, zda je spodní prádlo vyrobeno bezešvou technologií. Takové šití zabraňuje odírání a zvyšuje pohodlí spodního prádla. Ve vysoce kvalitním cyklistickém prádle se používá technologie iontů stříbra. Jsou umístěny ve struktuře tkaniny a mají antibakteriální vlastnosti. Tím se zabrání vzniku infekcí a nepříjemných pachů. 

Ženy i muži si mohou koupit kalhotky nebo boxerky se speciálními vložkami, které jsou přizpůsobené jejich postavě. Jsou vyrobeny z pěny a jejich úkolem je snížit nepohodlí způsobené sezením na úzkém sedle kola. Tvar stélek se dokonale přizpůsobuje struktuře těla a tvaru sedadla, zároveň tlumí nárazy a poskytuje pocit měkkosti. Tento typ spodního prádla je důležitý zejména při dlouhých cestách, kdy je tělo cyklisty vystaveno dlouhodobému kontaktu se sedlem. 

Dámské cyklistické prádlo se skládá mimo jiné ze speciálních sportovních podprsenek. Úkolem podprsenek je účinně podpírat prsa i na náročných a nerovných cestách. Funkčnost podprsenky ovlivňují široká ramínka, vyztužené košíčky a elastický, tělo obepínající syntetický materiál. 

Termoprádlo pro cyklistiku: kdy ho zvolit?

Správné oblečení pro cyklistiku není jen o pohodlných botách, dresu a šortkách, ale také o termoprádle. Bez ohledu na to, zda se cyklistice věnujete profesionálně nebo rekreačně, cyklistické prádlo by mělo být vždy základem vašeho oblečení. Má významný vliv na komfort a pohodlí vaší jízdy. Klíčové je zvolit správnou velikost, aby prádlo dobře sedělo na těle a netlačilo příliš těsně. Ve Sportanu jsme pro vás shromáždili cyklistické spodní prádlo od nejlepších výrobců v oboru. Vyberte si svůj model ještě dnes a užijte si pohodlnou jízdu. 

Rozbalit popis Sbalit popis