Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Běžecké kočárky

Běžecké kočárky - vyberte si správný model v internetovém obchodě Sportano 

Vedete aktivní životní styl a hledáte vhodný kočárek na běhání? Aktivitu, jako je běhání, si můžete úspěšně užít s dítětem, což vám umožní speciální kočárek. Stačí si vybrat ten správný model, který vyhovuje vašim potřebám, a užít si aktivitu společně s dítětem. V kategorii běžeckých kočárků ve sportovním obchodě Sportano.cz najdete kvalitní modely od osvědčených výrobců. Kočárek by měl mít základní funkce, které se postarají o pohodlí a bezpečnost vašeho děťátka a zároveň vám usnadní vykonávání vaší činnosti. 

Dětský kočárek na běhání - nápad pro aktivní trávení času s dítětem 

Na začátku je třeba zvážit, kdy přesně se dítě může účastnit běžeckého tréninku s kočárkem. Předpokládá se, že by to mělo být v době, kdy již zvládnou sedět a chodit. Než si vyberete ten správný model, podívejte se na výhody používání kočárku pro běh a jízdu na kole. Především můžete spojit čas strávený s dítětem společně s aktivitou. Kromě toho trávíte čas venku a vaše dítě v kočárku může prozkoumávat okolní prostor. Jedná se o vynikající formu aktivity pro rodiče a batole, zejména pokud jste aktivní a chcete sportovat společně se svým dítětem. Na trhu jsou k dispozici různé formy běžeckých kočárků, proto si přizpůsobte model svým potřebám, abyste se mohli s dítětem pohodlně pohybovat po jakémkoli povrchu a v různém terénu. Nejoblíbenějšími modely jsou běžecký kočárek, běžecká tříkolka a kočárek pro běhání a jízdu na kole. 

Výběr správného kočárku na běhání nemusí být složitý 

Při výběru kočárku na běhání se ujistěte, že má model velká a otočná kola. Kočárek umožňuje použití v různém terénu, takže v kopcovitém, písčitém nebo zalesněném terénu budou nejlépe fungovat nafukovací kola větších rozměrů. Pro jízdu ve městě můžete zvolit model s vnitřním trubkovým kolem o větším průměru než u klasického kočárku.  

Kromě toho je důležité také odpružení a polstrování sedadla, aby dítě během jízdy nepociťovalo otřesy. Kočárek pro jízdu s dítětem by měl mít dvě brzdy (klasickou, parkovací a ruční). Kromě toho je dobré zvolit model s dalšími funkcemi, jako je dešťová membrána, nastavitelná stříška, a měl by být vyroben z nepromokavých materiálů s ochranou proti slunci. Vaše dítě tak bude v naprostém bezpečí v dešti i na prudkém slunci. Nastavitelné sedátko umožní batoleti pohodlně sedět a zároveň zajistí pohodlí během aktivity i spánku. 

Běžecké kočárky - značky, na které vsadit 

V nabídce sportovního obchodu Sportano najdete dětské kočárky na běhání od prověřených výrobců. Pokud hledáte funkční model, podívejte se na běžecký kočárek Thule, který si můžete vybavit jedním nebo dvěma kočárky. Pokud potřebujete model pro své kolo, je přívěsný vozík za kolo od společnosti Thule skvělým řešením. V našem obchodě naleznete kvalitní vybavení, které vám zajistí bezpečnou a pohodlnou činnost s vaším dítětem. Při výběru věnujte pozornost použitým řešením, materiálu konstrukce a polstrování. Kromě toho výrobci často uvádějí maximální hmotnost uživatele, kterou kočárek unese, což nám umožňuje přizpůsobit model vašemu dítěti. Pokud si nejste jisti, pro jaké zařízení se rozhodnout, můžete využít náš zákaznický servis, který vám pomůže vybrat ten správný kočárek. 

Rozbalit popis Sbalit popis