Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

X-Socks

X-Socks

X-Socks je švýcarská značka specializující se na výrobu funkčních tréninkových ponožek. Patří společnosti X-Bionic. Byla vytvořena samostatná značka, aby se oddělil tým, který bude veškerou svou pozornost věnovat navrhování specializovaných ponožek, které uživateli poskytují mnoho výhod.  

To přineslo mnoho pozitivních efektů a v průběhu let se značka sama stala předním výrobcem tréninkových ponožek. Od ostatních modelů se odlišují především vynikající úrovní ventilace díky použití technologie Air-Conditioning Channel® a zvýšenou stabilitou kotníku, která je zajištěna pomocí moderního systému X-Cross® Bandage. Kromě toho ponožky dobře odvádějí vlhkost ven a některé modely jsou vyrobeny z kompresních materiálů, které dále podporují tělo při fyzické aktivitě. Tým X-Socks navíc při výrobě používá nejkvalitnější odolné materiály s bakteriostatickými vlastnostmi.  

Značka X-Socks se neustále vyvíjí, vyvíjí nové technologie a hledá nová řešení, jak ještě více zlepšit výkon ponožek. Díky tomu společnost vydává specializované modely určené pro lyžaře, běžce a milovníky horské turistiky a dalších fyzických aktivit.  

Rozbalit popis Sbalit popis