Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

WATTSUP

Wattsup je francouzská značka, která se specializuje na SUP prkna a kajaky a vytváří vybavení, které poskytuje nezapomenutelné zážitky jak začátečníkům, tak zkušeným milovníkům vodních sportů. Společnost je známá inovacemi a vysokou kvalitou svých výrobků a nabízí širokou škálu prken, která jsou ideální pro rekreaci i intenzivní trénink. Společnost Wattsup se na trhu vyznačuje jedinečným designem, odolností a funkčností svých prken, která jsou ideální volbou pro ty, kdo hledají spolehlivé vybavení pro objevování nejrůznějších vodních ploch.

Každá deska byla navržena a vylepšena tak, abyste mohli sdílet výjimečné okamžiky s rodinou a přáteli. Ať už jste na jakékoliv úrovni, v řadě Wattsup si každý najde něco pro sebe, od prken přizpůsobených menší postavě a ženské morfologii až po modely ideální pro sólo výlety nebo společnou zábavu na vodě.

Model "All-Round" od společnosti Wattsup je dokonalým spojencem pro sdílení aktivit na vodě. Jeho zaoblený tvar a velkorysé rozměry se promítají do výjimečné nosnosti a kvality. Tato prkna jsou ideální pro nejrůznější aktivity na vodě a nabízejí stabilitu a pohodlí.

Rozbalit popis Sbalit popis