Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

UNDERCARP

UnderCarp je značka, která vyrostla z vášně pro lov kaprů a je výsledkem více než 20 let zkušeností jejích zakladatelů. Skupina rybářských nadšenců, kteří měli možnost vyzkoušet celou řadu výrobků z tohoto oboru, a to jak polských, tak zahraničních, se rozhodla využít svých znalostí a zkušeností a vytvořit společnost nabízející kaprařské příslušenství nejvyšší kvality.

Řada produktů UnderCarp je výsledkem hlubokého porozumění potřebám kaprařů. Společnost klade u svých výrobků důraz na inovace, funkčnost a odolnost, aby rybářům poskytla co nejlepší zážitek z rybaření. Díky tomu si UnderCarp získal uznání jak mezi amatérskými, tak zkušenými rybáři. UnderCarp každý den pracuje na tom, aby její sortiment splňoval nejvyšší standardy a nikdy nezklamal své zákazníky.

Je to značka pro každého, kdo hledá kaprařské příslušenství, které spojuje kvalitu, inovaci a spolehlivost. Díky zkušenostem a nadšení svých zakladatelů nabízí UnderCarp produkty, které reálně splňují potřeby dnešních rybářů a zajišťují maximální spokojenost s každým úlovkem.

Rozbalit popis Sbalit popis
heureka widget