Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Sweet Protection

Sweet Protection

Historie norské značky Sweet Protection, kterou založil Ståle N. Møller se datuje od roku 1988. Møllerovy první návrhy byly reakcí na potřebu ochranných doplňků pro kajakáře. V roce 1997 pro ně vytvořil první kevlarové výrobky, které se staly milníkem v přístupu k designu. Společnost byla oficiálně založena v roce 2000 a již o tři roky později debutovala na veletrhu ISPO, kde získala ocenění Brand New Award 

Tyto události se staly hnací silou dalšího rozvoje značky. V roce 2009 se tým Sweet Protection podělil se světem o nový design funkční snowboardové kombinézy a kajakářského oblečení vyrobeného s high-tech membránou Gore-Tex®, které rychle dobylo trh. Krátce poté začala společnost navrhovat také cyklistické přilby s technologií MIPS pro lepší tlumení nárazů. Rozsáhlý sortiment značky zahrnuje ochranné přilby pro různé sportovní aktivity, kombinézy i lyžařské brýle z kolekcí Clockword, Interstellar a Firewall. 

V roce 2012 začala společnost spolupracovat s norským lyžařem Alexem Lundem Svindalem, který se na Světovém poháru v alpském lyžování v Söldenu představil ve specializované helmě z uhlíkových vláken od společnosti Sweet Protection - Rooster Corsa.  

V průběhu let získala značka renomovaná ocenění, například Design & Innovation od časopisu Enduro Magazine Germany a ISPO Board Sports Award. To dokazuje použití moderních technologií ve výrobcích, které zvyšují jejich výkon a poskytují uživateli vysokou úroveň bezpečnosti. Kvalitní oblečení a doplňky, inovativní nápady a dlouholeté zkušenosti - to je Sweet Protection.  

Rozbalit popis Sbalit popis