Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

RidgeMonkey

RidgeMonkey je společnost založená v roce 2014, která, ačkoli začínala jako malá, se rychle rozrostla v jednoho z největších výrobců rybářského vybavení. Značka se v průběhu let neustále rozrůstala a neustále rozšiřovala svůj sortiment, který nyní zahrnuje pruty, pletené šňůry, svítilny, krabičky na nástrahy, ale i technické oblečení a hotové sady rybářského příslušenství.  

Společnost věnuje zvláštní pozornost testování všech svých výrobků před jejich uvedením do prodeje a sleduje poptávku po výrobcích v rybářském průmyslu. Reaguje na to vývojem špičkových produktů a technologických řešení, které mají přímý dopad na zlepšení kvality jednotlivých výrobků. Při nákupu rybářského příslušenství značky RidgeMonkey si tak můžete být jisti, že bylo vyrobeno s důrazem na detail a splňuje i ty nejpřísnější požadavky na odolnost a funkčnost.  

Značka spolupracuje se světoznámými rybáři, kteří produkty RidgeMonkey denně používají a doporučují jejich používání na světové scéně. Patří mezi ně Dave Lexy, Anthony White, Joe Turnbull a Darren Akehurst. Tato značka přispěla k rozvoji rybaření a pokračuje v revoluci na tomto trhu vývojem špičkového příslušenství. 

Rozbalit popis Sbalit popis
heureka widget