• Doprava zdarma
  • 30 dnů na vrácení zboží
  • Expedice do 48 h
Nav switch

Prosperplast

Výrobky: 38

View as
Garmin

Prosperplast je polská značka založená v roce 1993, která se specializuje na výrobu praktických domácích potřeb a výrobků pro děti ze syntetických materiálů. V průběhu let společnost rozšířila svou činnost až na 80 zahraničních trhů, ale své přední sklady má stále v Polsku. Díky tomu může pečlivě kontrolovat kvalitu každého výrobku.  

Veškeré příslušenství od společnosti Prosperplast je vyrobeno z recyklovaných plastových materiálů (např. polypropylenu), díky čemuž je šetrné k životnímu prostředí a zároveň kvalitní a mimořádně odolné. Společnost také spolupracuje s renomovanými designéry, kteří udávají nové designové trendy. Posláním značky Prosperplast je vytvářet kvalitní, užitečné a velmi funkční výrobky s jedinečným designem, které uspokojí každého uživatele.  

Společnost Prosperplast vyrábí dětské sáňky, klouzačky, koulovačky a další příslušenství pro zimní hry. Výrobky jsou mimořádně praktické - sáňky a zjednodušené skluzavky umožňují dynamickou jízdu a sněhové koulovačky poskytují dětem spoustu zábavy.  

Značka stanovila nové standardy kvality ve výrobě plastových doplňků pro každodenní použití. V průběhu let jí důvěřují tisíce uživatelů, kteří používají příslušenství podepsané značkou Prosperplast. 

Rozbalit popis Sbalit popis
heureka widget