Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Prologic

Prologic

Prologic je společnost založená v roce 1993, která se specializuje na výrobu rybářského vybavení. Od samého počátku se značka soustředila na vývoj, díky němuž je nyní jedním z největších výrobců rybářského příslušenství. V průběhu let společnost vyvinula moderní systémy a technologie. Používají se při výrobě moderních výrobků, které se vyznačují vysokou kvalitou a mají mnoho dalších výhod, které umožňují efektivní rybolov. 

Tým značky Prologic se skládá z odborníků, kteří mají teoretické i praktické znalosti o rybolovu a denně je využívají při své práci. Díky tomu je funkčnost druhým názvem produktů podepsaných značkou Prologic. Společnost neustále rozšiřuje svůj sortiment a nabízí například indikátory záběru, stany, kajaky, vlasce, pruty, navijáky a mnoho dalších doplňků potřebných při rybaření. 

Přestože je značka v rybářském průmyslu velmi známá, jejím posláním je propagovat tento sport v celé společnosti a vzbudit v ní vášeň pro tento sport. Proto společnost Prologic vytváří produkty určené jak pro profesionální a pokročilé rybáře, tak pro začátečníky, kteří s touto sportovní aktivitou teprve začínají. 

Rozbalit popis Sbalit popis
heureka widget