Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Prestige Italia

Zpočátku působila společnost Prestige Italia pod názvem Appaloosa. Společnost založila v roce 1974 rodina Stocchetti-Rasia, jejíž vášní bylo jezdectví. Hlavním cílem značky bylo vytvořit jedinečná a osobitá sedla, která by zlepšila pohodlí jak jezdce, tak především koně. První sedlo podepsané italskou značkou vzniklo v roce 1977. V následujících letech se její výrobky vyznačovaly výběrem inovativních materiálů, ale také detaily, jako je tmavě hnědá barva nebo barevná personalizace lemů a švů. V roce 1992 se Appaloosa přejmenovala na Prestige Italia (souvislost s debutovým sedlem Prestige). 

Dnes je společnost se sídlem v Trissinu předním výrobcem vysoce kvalitních produktů zaměřených na konkrétní cíl: vytvořit jedinečný produkt, který se přizpůsobí anatomii koně a zároveň bude odpovídat očekáváním jezdce. Za tímto účelem vyvinula společnost Prestige inovativní systém pro přesné měření hřbetu koně. Flexibilní měřicí nástroj lze snadno přizpůsobit křivkám zvířete, zmapovat jeho tvary a správně je přenést na papír. Speciální vyrovnávací prvek navíc umožňuje vytvořit panely tak, aby byla váha těla jezdce rovnoměrně rozložena na sedlo, a tím se eliminují tlakové body, které by zatěžovaly záda koně. Na sedla Prestige se vztahuje doživotní záruka. 

Italský výrobce nabízí také vysoce kvalitní jezdecké a sedlové doplňky přizpůsobené specifickým požadavkům jednotlivých disciplín. 

Rozbalit popis Sbalit popis