Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Polar

Počátky finské značky Polar sahají do roku 1977. Společnost jako první na světě vyvinula bezdrátový snímač srdečního tepu a použila jej v hodinkách, čímž umožnila neustálé sledování srdečního tepu, intenzity cvičení a pokroku. Od počátku se značka zaměřuje na inovativní výzkum v oblasti fyziologie a sportovní medicíny. Má vlastní polární výzkumné středisko, které se skládá z vlastního týmu odborníků na technologie, fyziologii a datovou vědu. Provádí výzkum v oblasti nositelných technologií, sportovní vědy, fyzické aktivity a spánku, takže špičkové hodinky Polar jsou přínosem pro profesionální sportovce, nadšence do různých fyzických aktivit i nemocné lidi, kteří potřebují sledovat svůj zdravotní stav v reálném čase.   

Pomocí zařízení Polar lze mimo jiné: měřit srdeční frekvenci a variabilitu srdeční frekvence, monitorovat fyzickou aktivitu (včetně online), měřit energetický výdej nebo hodnotit aerobní kapacitu. Standardní funkce připojení, jako je Bluetooth, Wi-Fi a rozhraní API, umožňují rychlý a snadný přenos dat ze zařízení Polar do systémů a aplikací (například Strava, TrainingPeaks, Nike+, MyFitnessPal nebo Relive), zatímco podpora GPS umožňuje sledovat trasy běhu nebo pěší turistiky. 

Seznam produktů, které oceňují sportovní nadšenci po celém světě, zahrnuje snímač tepové frekvence Polar H10, optický snímač tepové frekvence OH1 nebo první generaci chytrých hodinek Polar M600 (vybavených interním rozhraním API, které umožňuje mimo jiné přístup k vysoce kvalitnímu PPG senzoru, 3D akcelerometru, gyroskopu, technologii určování polohy GNNS, Bluetooth a Wi-fi). Značka také vyvinula tréninkový systém pro týmy - Polar Team pro, založený na senzoru, který trenérovi v reálném čase přenáší telemetrické údaje o sportovci. 

Rozbalit popis Sbalit popis
heureka widget