Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Moonholi

Moonholi je značka, která se specializuje na výrobu kvalitních doplňků pro jógu. Společnost používá ve všech svých výrobcích pouze testované materiály, které se vyznačují vynikající odolností a funkčností. Kromě toho jsou pro Moonholi nesmírně důležité otázky životního prostředí. Proto jsou všechny podložky na jógu vyrobeny z etických materiálů, jako je guma, mikrovlákno a ekologický polyuretan.  

Díky protiskluzové technologii se vyznačují vynikající přilnavostí. Kromě toho rohože neobsahují toxické látky, což dokládají renomované certifikáty udělené značce, a dodávají se s různými potisky. Díky tomu si každý jogín může vybrat ten správný model, který splňuje jeho funkční i estetické nároky.  

Kromě specializovaných podložek na jógu zahrnuje široký sortiment výrobce Moonholi také kvalitní tašky a funkční oblečení pro cvičení jógy, jako jsou body, legíny, topy, podprsenky a kalhoty a mikiny. Značka nabízí komplexní vybavení pro jógu, které usnadní volné cvičení jak začátečníkům, tak pokročilým jogínům. 

Rozbalit popis Sbalit popis
heureka widget