Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Meindl

Meindl

Historie německé firmy Meindl sahá až do roku 1683. Tehdy se rodina Meindlů v čele s Petrusem rozhodla založit obuvnickou firmu. Samotná značka však byla oficiálně založena až v roce 1925. Stovky let zkušeností s výrobou bot formovaly firmu Meindl tak, že dnes patří ke světové špičce ve výrobě trekových bot pro milovníky outdoorových aktivit a dalších modelů sportovní obuvi.  

Během své historie vydala značka mnoho kolekcí bot, jako jsou MFS Vakuum, Light Trekking, Meindl Urban, Meindl Alpine a Casual Travel. Každá z těchto kolekcí má jiné vlastnosti a je věnována jinému typu fyzické aktivity. Díky tomu může mnoho sportovců využívat kvalitní sportovní obuv se jménem Meindl. 

Přestože značka Meindl stále ctí své tradice a zdůrazňuje své kořeny, nestojí na místě a neustále se vyvíjí. Skutečným posláním společnosti je vytvářet vysoce kvalitní výrobky, které uživateli poskytují bezpečnost a pohodlí při tréninku. To je způsobeno použitím moderních technologií při výrobě, které výrazně zlepšují výkon obuvi. Patří mezi ně membrána Gore-Tex®, technologie Air Revolution, systém šněrování DiGAfix® a podrážka Vibram® tlumící nárazy 

Kromě nízkých a vysokých trekových bot a tréninkové obuvi nabízí Meindl také kvalitní turistické ponožky, vložky do bot, tkaničky a specializované nepromokavé výrobky. Vyplatí se vybrat si kvalitní boty a doplňky od osvědčené značky s dlouholetou tradicí - Meindl. 

Rozbalit popis Sbalit popis
heureka widget