Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Marmot

Marmot je americká značka, která se v průběhu let specializuje na výrobu oblečení a vybavení pro outdoorové sporty, jako je treking, turistika, nordic walking a horolezectví. Počátky společnosti sahají do roku 1974, kdy se její zakladatelé Eric Reynolds, Dave Huntley a Tom Boyce rozhodli založit vlastní sportovní značku, zatímco bydleli společně na studentské koleji. Krátce po svém založení dostala značka první zakázku na výrobu více než stovky péřových bund pro filmový štáb slavného kameramana Mikea Hoovera. Tak vznikla první kultovní bunda značky "Marmot Golden Mantle", která rychle dobyla sportovní odvětví a stala se jedním z nejžádanějších turistických produktů. 

Značka se vždy zaměřovala na používání a vývoj moderních technologických řešení. Jako jedna z prvních firem začala Marmot ve svém oblečení používat kultovní membránu GORE-TEX®. Časem se do oblečení Marmot dostaly také patentované systémy DriClime, Thermal R, COCONA® a PRECIP™, které výrazně zvýšily jeho kvalitu. 

Společnost Marmot se řídí filozofií odpovědnosti vůči spotřebitelům, svým výrobkům a planetě. To dokazuje její závazek k ochraně životního prostředí. S ohledem na to značka vyrábí pouze kvalitní a vysoce výkonné produkty, které vydrží mnoho let, a při výrobě používá pouze odolné materiály. Společnost Marmot dokonce vydala ekologickou řadu Minimalist, kde jsou všechny doplňky zbaveny zbytečných doplňků, ale přesto si zachovávají nejvyšší standardy kvality. 

V široké nabídce Marmot najdete profesionální turistické bundy, softshellové bundy, vesty, trekové kalhoty a také specializované batohy různých nosností. Sortiment značky je k dispozici všem milovníkům outdoorových aktivit, kteří hledají oblečení nejvyšší kvality. 

Rozbalit popis Sbalit popis
heureka widget