Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Marker

Marker

Marker je německá značka založená v roce 1952, která se specializuje na výrobu lyžařského vybavení, včetně vázání, přileb, brýlí a také těsnění na lyže. V prvních letech činnosti společnosti vyvinul její zakladatel Hannes Marker moderní a bezpečné lyžařské vázání, které se natrvalo prosadilo ve světě sportu a stalo se kultovním produktem používaným lyžaři po celém světě. Všechny výrobky Marker se vyznačují vysoce kvalitním zpracováním a mimořádnou odolností, a proto se vyplatí do nich investovat již v počáteční fázi vaší sportovní cesty. 

Skutečným posláním značky je vyvíjet takové výrobky, které uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Společnost Marker používá ve svém příslušenství nejmodernější technologie, které zajišťují jeho vynikající vlastnosti a výrazně zlepšují jeho výkon a životnost. Patří mezi ně systém vázání Sole.ID, kopolymerová konstrukce podrážky GripWalk a speciální konstrukce lyžařské boty X-cell Technology, která tlumí nárazy. 

Kromě toho jsou pro společnost Marker nesmírně důležité otázky životního prostředí. Z tohoto důvodu se značka zavázala používat při výrobě plně biologicky odbouratelné a recyklovatelné materiály. Důkazem toho jsou udělené evropské a celosvětové certifikáty, například ISO 14001, který potvrzuje, že značka snižuje používání chemických látek. Společnost Marker navíc dbá na to, aby své výrobky dodávala v opakovaně použitelných sáčcích a dřevěných obalech.  

Se značkou spolupracují profesionální sportovci, jako je rakouský alpský lyžař a vicemistr světa Adrian Pertl, kanadský olympijský bronzový medailista Alex Beaulieu-Marchand a Alice Robinsonová - vítězka juniorského mistrovství světa.  

Rozbalit popis Sbalit popis
heureka widget