Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Level

V roce 1989 byla založena značka LEVEL, která se od samého počátku specializovala na výrobu snowboardových rukavic, což zůstalo její hlavní oblastí výroby dodnes. V roce 1994 společnost představila moderní technologii Breathable System a v roce 1999 konstrukci H&R. Tyto systémy si rychle podmanily trh a přinesly značce velký úspěch. O pouhých pět let později společnost vyvinula také rukavice Overgloves, které udržují teplotu pravé ruky i v extrémně chladných podmínkách. 

Velkou slávu přinesla značce spolupráce se slavnými sportovci, kteří během mistrovství světa v roce 2007 v Åare získali celkem čtyři zlaté medaile. Byli to Patrick Staudacker, Šárka Strachová a Aksel Lund Svindal, kteří krátce poté (v roce 2009) představili také nový vynález LEVEL - model rukavic integrovaných s holemi. 

Mezi nejznámější kolekce značky patří řada Bliss pro ženy a řada Rocker určená lyžařům. V průběhu let společnost vyvinula mnoho inovativních technologií, které výrazně zlepšují kvalitu jejích výrobků a komfort používání. V roce 2016 začala společnost LEVEL ve svých rukavicích používat systém NFC (N ear Field Communication ), který umožňuje snadné ovládání chytrého telefonu nebo sportovní kamery pomocí štítků umístěných v rukavicích. V roce 2017 značka představila závodní rukavice s moderní tkaninou SuperFabric®.  

Dnes je LEVEL jedním z nejznámějších výrobců sportovních rukavic. V průběhu let byla společnost opakovaně oceněna renomovanými cenami, jako jsou medaile X-Games a Křišťálové glóby. To dokazuje jeho vysoké postavení na trhu.  

Rozbalit popis Sbalit popis
heureka widget