Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

LENZ

Lenz

Rakouská společnost Lenz byla založena v roce 1987 a specializuje se na výrobu topných systémů, které zajišťují uživateli nejvyšší úroveň komfortu při dlouhodobém vystavení nízkým teplotám (např. při lyžování). Mezi tyto výrobky patří rukavice, tepelné oděvy, vložky do bot, vysoušeče a vyhřívané vesty. Kromě toho značka nabízí také multifunkční lyžařské ponožky. 

V průběhu let značka Lenz vyvinula spolehlivé systémy, které jsou zodpovědné za přenos tepla na tělo pomocí baterií zabudovaných v oděvu. Tyto inovativní poznatky způsobily revoluci v odvětví zimních sportů a umožnily společnosti Lenz zařadit se mezi špičkové značky lyží a snowboardů. Značka se neustále vyvíjí a nedávno představila také službu ovládání topného systému v oděvech pomocí speciální aplikace Lenz heat Up pro chytré telefony a technologie Bluetooth. Kromě toho společnost používá kvalitní tkaniny, jako je merino vlna, syntetická vlákna Lycra a Spandex, a také kompresní materiály, které podporují tělo při sportovních aktivitách. 

Sortiment Lenz zahrnuje praktické doplňky a oblečení pro lyžování. S výrobky od jedné značky se každý zákazník může vybavit těmi nejpotřebnějšími a nejvýkonnějšími produkty, které mu zpříjemní každý trénink.  

Rozbalit popis Sbalit popis
heureka widget