Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Lacoste

Lacoste je značka oblečení, kterou založil francouzský tenista René Lacoste. Ačkoli byla společnost oficiálně založena v roce 1933, její zakladatel již v dřívějších letech předpovídal vznik moderní značky s elegantním sportovním oblečením. Již v roce 1926 se René objevil na turnaji US Open v bavlněné košili s límečkem, kterou sám navrhl, což v oboru vyvolalo okamžité překvapení a velký zájem o jeho design. Dlouhodobým výsledkem bylo založení vlastní oděvní značky v roce 1933, která vyráběla výše zmíněné polokošile s logem krokodýla navrženým Robertem Georgem. 

Padesátá a šedesátá léta byla pro Lacoste obdobím velkého růstu. V této době byly na trh uvedeny první modely triček v různých barvách a provedeních a také speciální řada oblečení určená nejmladším uživatelům. V roce 1968 byla uvedena na trh kolekce zimních sportů určená speciálně pro francouzské lyžaře. V 70. letech minulého století Lacoste spustil své první reklamní kampaně v celosvětovém měřítku a krátce poté rozšířil svůj sortiment o stylové sluneční brýle a inovativní tenisovou obuv. Od svého založení značka do svých výrobků zahrnuje nejmodernější technologická řešení, která přímo zvyšují kvalitu každého výrobku. 

Značka Lacoste spolupracuje s renomovanými sportovci, designéry, grafiky a světovými institucemi, s nimiž uvádí do života moderní produktové řady. Mezi nejdůležitější spolupráce pro rozvoj značky na globální úrovni patří spolupráce s Karlem Lagerfeldem (Lacoste x Visionaire), se značkou Disney (Disney x Lacoste) a s National Geographic (Lacoste x National Geographic).  

Rozbalit popis Sbalit popis
heureka widget