Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Kryptonite

Kryptonite

Historie značky Kryptonite sahá až do roku 1971, kdy její zakladatel Michael Zane navrhl první zámek na kolo U-Lock proti krádeži. Vynález se ukázal jako velmi úspěšný, což Zanea jen motivovalo k další práci na zdokonalování jeho průkopnického návrhu. Již v osmdesátých letech se výrobky značky staly rozpoznatelnými po celém světě a samotná společnost byla uznávána mezinárodními institucemi a získala ocenění za design, funkčnost a kvalitu svého vybavení.  

V roce 2001 společnost vyvinula inovativní systém Key Safe, který umožňuje registraci klíčů a jejich dvojí bezplatnou výměnu u výrobce. V roce 2014 spatřila světlo světa kolekce Messenger s inovativními, vysoce odolnými zámky, které umožňují upevnění na různých místech. O několik let později výrobce rozšířil svou nabídku také o specializovaná světla na kolo, která zajišťují vysokou úroveň viditelnosti a bezpečnosti při jízdě.  

V průběhu let se značka neustále rozvíjela, rozšiřovala svůj sortiment a vyvíjela technologicky vyspělé výrobky, které používá mnoho spotřebitelů po celém světě. Výběrem příslušenství Kryptonite si můžete být jisti, že je vyrobeno s důrazem na každý detail a bude fungovat na nejvyšší možné úrovni. 

Rozbalit popis Sbalit popis
heureka widget