• Doprava zdarma
  • 30 dnů na vrácení zboží
  • Expedice do 48 h
Nav switch

Kool-Stop

Výrobky: 18

View as

Kool Stop je americká značka založená v roce 1977, která se specializuje na výrobu kvalitních brzd pro jízdní kola a dalšího příslušenství, jako jsou brzdové destičky a obložení. Zakladatelem společnosti je Richard Everett, který v 70. letech 20. století vyvinul průkopnické brzdové destičky s vnitřním rámem a chladičem. Tento vynález znamenal revoluci v cyklistickém průmyslu a zcela změnil přístup ke konstrukci brzd.  

Postupem času se značka dále rozvíjela, rozšiřovala svůj sortiment a vyvíjela moderní technologická řešení, která přispívají k vynikajícímu výkonu brzd. Společnost pozorně sleduje trh a reaguje na potřeby zákazníků. Při nákupu příslušenství od společnosti Kool Stop si můžete být jisti, že bylo vyrobeno s náležitou péčí a splní svůj úkol na nejvyšší možné úrovni.  

Tým značky věnuje velkou pozornost výrobnímu procesu a používá pouze ty nejkvalitnější materiály. Společnost neustále zlepšuje výkon svých doplňků a vyvíjí moderní směsi materiálů, které ovlivňují kvalitu a funkčnost každého výrobku. V současné době zahrnuje široký sortiment výrobce brzdové destičky z uhlíkových vláken, keramiky a hliníku. 

Rozbalit popis Sbalit popis
heureka widget