Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Kinderkraft

Kinderkraft je polská značka, která se specializuje na výrobu profesionálních běžeckých kol a dalšího vybavení určeného pro nejmenší uživatele. Od svého založení se značka výrazně rozrostla a začala distribuovat své výrobky do téměř 70 zemí světa. To svědčí o jejím odhodlání neustále rozvíjet své podnikání a neustále zlepšovat a rozšiřovat svůj sortiment.  

V současné době je Kinderkraft jedním z nejznámějších výrobců dětských potřeb a jeho výrobky jsou uznávány celou společností. Posláním značky je vytvářet takové výrobky, které rodičům každodenně pomáhají v péči o dítě a zajišťují mu spoustu zábavy. Je třeba zdůraznit, že všechny výrobky Kinderkraft procházejí před uvedením do prodeje mnoha přísnými testy, které ověřují jejich vlastnosti a bezpečnost používání.  

Výrobky této značky jsou určeny pro děti, a proto jsou certifikovány z hlediska bezpečnosti. Kromě toho se vyznačují jedinečným designem, který potěší estetiku mladých i dospělých uživatelů. V průběhu let získala značka Kinderkraft mnoho renomovaných ocenění od světových a evropských institucí, jako jsou ADAC, Stiftung Warenest a Red Dot Design Award. 

Rozbalit popis Sbalit popis
heureka widget