Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Keitech

Keitech je japonská značka, kterou v roce 1996 založil Keia Hayashi a která se specializuje na výrobu vysoce kvalitních rybářských návnad a nástrah. Společnost používá ve svých výrobcích pouze osvědčené materiály, což se projevuje vysokou účinností každého úlovku. Postupem času se značka dále rozvíjela, rozšiřovala svůj sortiment a vyvíjela moderní příslušenství, které výrazně zvyšuje efektivitu rybolovu.  

V současné době je společnost Keitech jedním z největších výrobců rybářského vybavení a předmětů na celém světě. Výrobky této značky mohou používat jak začínající rybáři, kteří s tímto sportem začínají, tak i pokročilí, kteří jsou profesionálové a do svého vybavení volí pouze kvalitní výrobky. 

Tým značky se skládá z odborníků, kteří společně vyvíjejí výrobky nejvyšší kvality, vyznačující se vynikající kvalitou a trvanlivostí. Gumové nástrahy Keitech jsou synonymem funkčnosti a účinnosti. Mezi nejoblíbenější kolekce výrobků tohoto výrobce patří Easy Shiner, Little Spider, Swing Impact a Shad Impact. Veškeré příslušenství je k dispozici v různých velikostech a barevných variantách, takže si každý rybář může vybrat příslušenství podle svých požadavků. 

Rozbalit popis Sbalit popis