Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Katran

Katran Fishing Line je renomovaná značka specializující se na výrobu inovativního rybářského příslušenství. V průběhu let se společnost neustále rozvíjí, vyvíjí moderní technologická řešení a rozšiřuje svůj sortiment o praktické doplňky, které jsou při rybolovu nezbytné.  

Tým značky se skládá ze specializovaných designérů, inženýrů a profesionálních rybářů, kteří své cenné zkušenosti přenášejí přímo do výrobních procesů.  

Výrobce používá ve svých produktech pouze osvědčené materiály, které jsou mimořádně odolné a funkční. Společnost navíc při výrobě používá mnoho inovativních systémů, s jejichž pomocí vyrábí průkopnické příslušenství, jako je například jedinečná řada monofilů Crypton, které mění barvu.  

Katran Fishing Line je v současné době jedním z největších výrobců rybářského příslušenství v Evropě. Výrobky této značky používají po celém světě jak začátečníci, tak pokročilí rybáři, kteří mají ve své výbavě pouze vybrané vybavení nejvyšší kvality. 

Otázky životního prostředí jsou pro Katran důležité. Proto značka při výrobě používá materiály z etických zdrojů a recyklovatelné obaly. Široký sortiment výrobků společnosti zahrnuje vlasce, pletené šňůry, návazce, nástrahy a zemní návnady. 

Rozbalit popis Sbalit popis
heureka widget