Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

KASK

Italská značka KASK působí na sportovním trhu od roku 2004. Společnost se specializuje na výrobu kvalitních horolezeckých, lyžařských a cyklistických přileb. V průběhu let se značka neustále vyvíjí a rozšiřuje svůj sortiment o nové výrobky. Všechny výrobky KASK jsou pečlivě vyrobeny a vyznačují se funkčností, bezpečností a odolností. To je možné díky použití specializované hybridní konstrukce a osvědčených materiálů, jako je polypropylen. Přilby jsou navíc vybaveny prodyšným a bakteriostatickým polstrováním Sanitized® a 2DRY, které zajišťuje odvod přebytečné vlhkosti. 

Všechny výrobky KASK procházejí před uvedením do prodeje řadou testů, které ověřují jejich kvalitu, bezpečnost a komfort používání. Proto si při výběru přileb od tohoto výrobce můžete být jisti, že splňují přísné požadavky a jsou mimořádně odolné a funkční. V průběhu své historie byla značka několikrát oceněna v soutěžích ISPO Awards a Eurobike. 

Přilby od výrobce KASK jsou synonymem nejvyšší kvality a ergonomie. Kromě toho se však vyznačují také jedinečným, pro značku specifickým designem. Proto si každý uživatel může vybrat tu správnou přilbu, která splňuje jeho požadavky na kvalitu i estetiku. 

Rozbalit popis Sbalit popis