Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

HYDROGEN

Hydrogen, kterou v roce 2003 založil známý návrhář Alberto Bresci, je významnou italskou značkou ve světě luxusního sportovního oblečení. Značka je dokonale rozpoznatelná díky své jedinečné filozofii dodávající individualitu prostřednictvím tvorby exkluzivního výrobku.

Hydrogen je výrobcem sportovního oblečení nejvyšší kvality zaměřeného na sporty, jako je tenis a golf. Každá kolekce je výsledkem vynikajícího řemeslného zpracování a neúnavné snahy o dokonalost, která přitahuje nejnáročnější zákazníky po celém světě.

Jedním z klíčových aspektů podnikání společnosti Hydrogen je spolupráce s dalšími prestižními značkami. Hydrogen vytváří jedinečné kolekce kapslí se značkami, jako jsou Fiat, Lotus, Lamborghini, Alfa Romeo, Perfetti Group, Duvetica a jPlus. Tato partnerství umožnila značce Hydrogen prozkoumat nové oblasti designu a zdůraznila její inovativnost a schopnost přizpůsobit se různým stylům a potřebám.

Vodík není jen oblečení, je to životní styl. Značka představuje luxus, třídu a jedinečnost a je určena těm, kteří hledají jedinečný zážitek prostřednictvím svého oblečení. Alberto Bresci svým vizionářským přístupem k designu proměnil značku Hydrogen v symbol italské elegance a stylu ve světě sportu.

Rozbalit popis Sbalit popis
heureka widget