• Doprava zdarma
  • 30 dnů na vrácení zboží
  • Expedice do 48 h
Nav switch

High Peak

Nemůžeme najít produkty odpovídající výběru

Německá značka, která byla založena v roce 1984, si získala důvěru milovníků kempování a táboření. Společnost High Peak se specializuje na výrobu turistického vybavení, včetně stanů, spacích pytlů, matrací, karimatek, batohů, nábytku (např. židlí) a drobného turistického příslušenství (např. termohrnky, termosky, svítilny), které je nezbytné pro komplexní organizaci táboření.  

Lídr turistického průmyslu se zaměřuje na inovativní a funkční řešení (např. solární sprcha), odolné a kvalitní materiály, pozornost věnovanou detailům a vhodný design, aby plně uspokojil potřeby outdoorových nadšenců (milovníků trekingu i rekreačních výletů).  

Stany High Peak jsou modely různých velikostí a typů (rodinné, plážové, turistické, dvouplášťové, iglú), obohacené o technologii Vario Vent Control (udržuje čerstvý vzduch uvnitř stanu), možnost nastavení stříšky s použitím tropika (umožňuje zvětšit obývací část, chrání před sluncem).  

Turistické batohy High Peak vyrobené z odolných a kvalitních materiálů jsou vybaveny řadou řešení zajišťujících přizpůsobení a odolnost vůči povětrnostním podmínkám. Ergonomické tvary, nosný systém, nastavení popruhů, systém cirkulace vzduchu Air Tex nebo ochrana proti dešti zaručují plné pohodlí při nošení, zatímco prostorné přihrádky a elastické kapsy umožňují sbalit všechny potřebné věci na jednodenní i vícedenní túru. 

Rozbalit popis Sbalit popis