Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Havaianas

Kultovní žabky vytvořila v roce 1958 brazilská značka Havaianas, která se inspirovala japonskými sandály Zori s tenkou podrážkou z rýžové slámy a látkovými pásky. Žabky Havaianas využívají tvar rýžových zrn jako strukturu podrážky, což přináší pohodlí, odolnost a všestrannost. 

Původní nechuť nosit žabky spojená s chudobou z nich udělala kultovní trend, který se objevuje nejen na pláži nebo u bazénu. Žabky s gumovou podrážkou se díky široké škále barev a vzorů a pohodlnému nošení staly součástí mnoha různých outfitů. 

Počátkem 90. let došlo k zásadní změně ve vývoji značky, která do té doby nabízela pouze jeden styl - Tradicional (podrážka byla nahoře bílá a ladila s barvou pruhů pod ní). Poté, co designéři společnosti Havaianas zjistili, jak surfaři přecházejí na barevnější styly (oddělují pruhy od podrážky a obracejí podrážku vzhůru nohama), vytvořili nový model Top ve čtyřech barvách: černé, královsky modré, fialové a růžové (řada Top nyní zahrnuje více než 15 různých barev). 

V současné době je společnost Havaianas světovou jedničkou na trhu se sandály, kterých se ročně prodá více než 252 milionů párů ve více než 100 zemích. Společnost má sídlo v brazilském Sao Paulu a regionální pobočky v Los Angeles, Madridu a Hongkongu. Značka dbá na udržitelnost a ekologii (všechny materiály, které zůstaly z výrobního procesu, jsou znovu použity nebo recyklovány). Kromě žabek vyrábí Havaianas také plážové tašky, ručníky, espadrilky a drobné doplňky. 

Rozbalit popis Sbalit popis