Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Halti

Halti je outdoorová značka s bohatou více než čtyřicetiletou historií, jejíž kořeny sahají až do roku 1976. Značku Halti založil Juhani Hyökyvaar, zaměstnanec cestovního obchodu v Helsinkách, a vznikla z touhy uspokojit zákazníky, kteří hledali lehčí a funkčnější batohy, spací pytle a stany.

Již v letech 1976-1982 se společnost Halti proslavila uvedením inovativních batohů Halti 100 a 200, jakož i lehkých spacích pytlů plněných vlákny a nylonových stanů. Toto vybavení způsobilo revoluci na trhu s outdoorovým vybavením a zvýšilo pohodlí a bezpečnost během expedic.

Halti není jen výrobcem vybavení, je to značka, která doprovázela a vybavila mnoho horských, vysokohorských a polárních expedic. Halti dokonale chápe potřeby cestovatelů a v roce 1988 představila výplně z vláken Thermotech, které umožnily vytvořit ještě lehčí a teplejší spací pytle.

V roce 2018 byla společnost Halti za své neustálé inovace a kvalitu zvolena nejuznávanější outdoorovou a sportovní značkou ve Finsku. Toto ocenění svědčí o velké důvěře, které se Halti těší mezi profesionály i outdoorovými nadšenci.

Halti je víc než jen značka - je to synonymum spolehlivosti, inovace a pohodlí, které jsou nezbytné pro každého, kdo chce objevovat krásy přírody. Halti slouží extrémním expedicím i víkendovým túrám, umožňuje vychutnat si každý okamžik strávený v přírodě a nabízí výrobky, které splňují nejvyšší standardy funkčnosti a pohodlí.

Rozbalit popis Sbalit popis
heureka widget