Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Grivel

Grivel

Grivel je značka založená v roce 1818 na úpatí nejvyššího vrcholu Evropy Mont Blancu, která se specializuje na výrobu vybavení pro horolezectví. Společnost Grivel je průkopníkem, který od svého založení nastavuje vysoké standardy. V roce 1909 si značka nechala patentovat moderní mačky, které umožnily zdolávat vrcholy v zimě. V průběhu let se společnost Grivel neustále rozrůstala a rozšiřovala svůj sortiment o příslušenství potřebné pro lezení.  

V roce 1996 společnost Grivel revolučně změnila přístup ke konstrukci lezeckého nářadí a patentovala nový, ergonomický tvar svých cepínů, který se používá dodnes. V roce 2009 společnost významně rozšířila svou působnost zavedením nových výrobních jednotek. O pouhých pět let později značka vyvinula mimořádně funkční a inovativní lezecké karabiny s protilehlými otvory, které výrazně zvyšují ochranu každého uživatele. 

Od svého vzniku značka Grivel neustále přispívá k vývoji technologií používaných v horolezeckém vybavení. To zvyšuje bezpečnost všech lezců a zvyšuje jejich pohodlí i při zdolávání obtížných cest.  

Výrobky Grivel mohou úspěšně používat jak začínající horolezci, kteří s tímto sportem teprve začínají, tak profesionální horolezci a himálajští horolezci, pro které jsou určeny profesionální modely vybavení.  

Rozbalit popis Sbalit popis
heureka widget