Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Globe

Počátky australské značky sahají do roku 1994, kdy tři bratři Hillové - Stephen, Matt a Peter - začali v Melbourne vyrábět skateboardovou a sufringovou obuv. V současné době se hlavní činnost společnosti Globe International dělí na vlastní značky, licencované značky a distribuované značky. 

Vášeň pro skateboarding vedla k sérii šesti krátkých filmů "United By Fate", filmu "Year Zero", odborným knihám a organizaci soutěže Globe Assault (2006). Značka také sponzoruje týmy skate, surfingu a snowboardingu. V průběhu let patřili k silnému týmu jezdců Al Boglio, Andrew Currie a Chet Thomas a Rodney Mullen (první skate boty s tlumicím airbagem), stejně jako Chris Haslam, David Gonzalez a Sammy Montano. V roce 2010 začala společnost vyrábět všechny druhy vybavení pro bruslaře: paluby, kolečka, šrouby atd.  

Společnost Globe je uznávána pro své inovace, progresivitu a nadšení, ale také pro solidní zpracování a dobrý poměr ceny a kvality. Kromě toho se společnost zavázala k ochraně životního prostředí, včetně: používání udržitelnějších vláken a tkanin (např. organické bavlny, Cocotex® - příze z kokosových skořápek zpracovaných na aktivní uhlí a kombinovaných s polyesterem, který je rychleschnoucí a odolný vůči zápachu, nebo prasečí nubukové kůže Wolverine®) a důsledného testování oděvů z hlediska střihu, funkčnosti a odolnosti.  

V současné době je Globe předním výrobcem skateboardů, oblečení, obuvi a doplňků pro milovníky všech typů prken: od skateboardů přes surfy až po snowboardy. 

Rozbalit popis Sbalit popis