Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Gerda

Polská značka Gerda působí na bezpečnostním trhu od roku 1987. Je předním výrobcem dveří pro rodinné domy a byty a také zámků a kování. Nabídka polského výrobce zahrnuje také garážová vrata a příslušenství, jako jsou kliky, elektromagnetické zámky, plynové, kouřové a kouřové detektory a kukátka.   

Společnost Gerda se věnuje inovativním bezpečnostním technologiím, jejichž cílem je dosáhnout nejvyšších parametrů zabezpečení a odolnosti proti vloupání a splnit individuální očekávání zákazníků z hlediska ochrany, spolehlivosti a komfortu používání. Vysoký standard výrobků je potvrzen splněním postupů a certifikátů ISO 9001:2015.  

Společnost Gerda se zaměřuje na ekologické využití a recyklaci, používá vlastní patentovaná řešení a v případě dveří odolných proti vloupání spolupracuje s Úřadem pro protiteroristické operace. 

Polská značka vyvinula systém Tedee, chytrý klíč pro domácí, kancelářské a bytové zámky ovládaný chytrým telefonem. Sada se skládá ze zámku, routeru wi-fi/Bluetooth, modulární vložky a aplikace Tedee. 

Milovníci jízdních kol a skútrů rádi používají vysoce kvalitní zámky na kola od společnosti Gerda, jako jsou například zámky na kola U-lock s ochranou z PVC, která zabraňuje poškrábání kola, nebo pancéřová lanka. 

Rozbalit popis Sbalit popis
heureka widget