• Doprava zdarma
 • 30 dnů na vrácení zboží
 • Expedice do 48 h
Nav switch

Gerda

Výrobky: 9

View as
 1. Zámek na kolo Gerda Contra 900/6V černý
  290,00 Kč
  243,00 Kč
  0.6 x 90 cm

  1

Polská značka Gerda působí na bezpečnostním trhu od roku 1987. Je předním výrobcem dveří pro rodinné domy a byty a také zámků a kování. Nabídka polského výrobce zahrnuje také garážová vrata a příslušenství, jako jsou kliky, elektromagnetické zámky, plynové, kouřové a kouřové detektory a kukátka.   

Společnost Gerda se věnuje inovativním bezpečnostním technologiím, jejichž cílem je dosáhnout nejvyšších parametrů zabezpečení a odolnosti proti vloupání a splnit individuální očekávání zákazníků z hlediska ochrany, spolehlivosti a komfortu používání. Vysoký standard výrobků je potvrzen splněním postupů a certifikátů ISO 9001:2015.  

Společnost Gerda se zaměřuje na ekologické využití a recyklaci, používá vlastní patentovaná řešení a v případě dveří odolných proti vloupání spolupracuje s Úřadem pro protiteroristické operace. 

Polská značka vyvinula systém Tedee, chytrý klíč pro domácí, kancelářské a bytové zámky ovládaný chytrým telefonem. Sada se skládá ze zámku, routeru wi-fi/Bluetooth, modulární vložky a aplikace Tedee. 

Milovníci jízdních kol a skútrů rádi používají vysoce kvalitní zámky na kola od společnosti Gerda, jako jsou například zámky na kola U-lock s ochranou z PVC, která zabraňuje poškrábání kola, nebo pancéřová lanka. 

Rozbalit popis Sbalit popis
heureka widget