Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

GABEL

Italská značka Gabel byla založena v roce 1956, kdy její zakladatel Galdino Beltramello, který byl známým lyžařem, začal vyrábět lyžařské a trekingové hole. Kvalitní výrobky Gabel si rychle získaly oblibu díky své moderní technologii a jedinečnému designu. Dnes je tato značka jedním z předních výrobců sportovních holí pro různé pohybové aktivity.  

Průlomem pro značku bylo uvedení kompletní řady teleskopických trekingových holí, která byla oceněna odborníky ve sportovním odvětví a oceněna na Evropském outdoorovém veletrhu ve Friedrichschafenu. V průběhu let společnost rozšířila svůj sortiment také o modely pro nordic walking, alpské lyžování, běžecké lyžování a skialpinismus. Gabel spolupracuje s renomovanými sportovci z celého světa, kteří používají spolehlivé příslušenství této značky při tréninku a soutěžích. 

V průběhu let se značka neustále rozvíjí a vyvíjí stále nová a nová řešení, která výrazně zlepšují kvalitu a výkonnost jejích výrobků. Patří mezi ně systém N.C.S., Anti Impact a Twist-Lock. Kromě neustálé modernizace sortimentu dbá společnost Gabel také na životní prostředí. Využívá k tomu recyklované materiály, čímž výrazně snižuje svou uhlíkovou stopu.  

Rozbalit popis Sbalit popis
heureka widget