Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Football Masters

Football Masters je značka, která vznikla v roce 2014 z iniciativy brankáře prvoligového klubu Korona Kielce Wojciecha Małeckiho, který se rozhodl vytvořit vlastní design brankářských rukavic nejvyšší kvality.

Hlavním cílem značky Football Masters je poskytnout brankářům naprostou spokojenost. Díky bohatým zkušenostem a tisícům hodin strávených na hřišti získal zakladatel značky neocenitelné dovednosti, které mu umožnily zavést na trh s brankářskými rukavicemi novou kvalitu.

Značka Football Masters si získala důvěru mnoha profesionálních brankářů, což svědčí o vysoké úrovni zpracování rukavic. Každý model je neustále vylepšován a zakladatel tráví mnoho hodin konzultacemi s uživateli.

Dnes jsou rukavice Football Masters přítomny na hřištích po celém světě a distribuovány v mnoha zemích. Díky spolupráci s mladými talenty se rukavice Football Masters dostávají na hřiště takových velmocí, jako jsou FC Barcelona, Manchester United, Chelsea FC a Leicester City, a potvrzují tak nejvyšší kvalitu.

Značka Football Masters používá ty nejkvalitnější materiály od nejlepších výrobců, aby zajistila pohodlí za všech podmínek.

Značka získala v roce 2015 certifikát "Kvalita roku", v roce 2016 ocenění "Volba lidu" za nejoblíbenější brankářské rukavice v Polsku a v roce 2018 získala evropský certifikát kvality, který potvrzuje celosvětovou úroveň výrobků.

Rozbalit popis Sbalit popis
heureka widget