Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Fish Skateboards

Fish Skateboards je polská značka založená v roce 2011, která se rozhodla oživit skateboardovou módu uvedením inovativního skateboardu Fishka®. Tím začala skateboardová revoluce, která vrátila módu šikovných, barevných plastových skateboardů, jež byly populární v 80. letech minulého století.

Skateboardy této značky, známé také jako cruisery, ovládly polské ulice. V reakci na rostoucí zájem byly uvedeny na trh nové řady skateboardů, včetně Fishka® Glow - skateboardů, které ve tmě fosforeskují, Fishka® Print - zdobených efektními potisky a Fishka® Art - skateboardů malovaných polskými umělci.

Postupem času se nabídka rozšířila o dřevěné skateboardy a představila Fishka® Wood a klasické longboardy a cruisery. V roce 2018 značka uvedla na trh klasický dřevěný skateboard a jedinečný skateboard Surf&Skate, který vám umožní cítit se, jako byste jezdili na skutečném surfu.

Cílem značky je vytvářet produkty, které motivují k aktivnímu trávení času s přáteli a rodinou a nabízejí atraktivní alternativu k trávení času u počítače.

Rozbalit popis Sbalit popis