• Doprava zdarma
  • 30 dnů na vrácení zboží
  • Expedice do 48 h
Nav switch

FFWD

Výrobky: 7

View as

FFWD je nizozemská značka založená v roce 2006, která se specializuje na výrobu profesionálních a funkčních kol pro silniční, triatlonová, gravel a crossová kola. Společnost dosáhla neuvěřitelného úspěchu a v současné době patří k lídrům v cyklistickém průmyslu. Její výrobky používají tisíce spokojených uživatelů po celém světě, včetně rekreačních cyklistů i profesionálních sportovců, kteří se účastní renomovaných závodů.  

Značka vděčí za svůj úspěch dokonalému procesu přípravy každého kola - všechny výrobky jsou ručně splétány a vyráběny s důrazem na detail. Kola jsou vyrobena převážně z uhlíkových vláken a využívají různá technologická řešení, například systém LAW TECH, který zajišťuje vynikající proudění vzduchu, snižuje aerodynamický odpor a minimalizuje pocit bočního větru při jízdě. Díky tomu jsou kola extrémně lehká a odolná vůči mechanickému poškození. Kromě toho poskytují uživateli vysoký tréninkový komfort a odpovídající úroveň úchopu.  

Výrobky společnosti FFWD v sobě spojují skutečnou kvalitu, odolnost a funkčnost. Při nákupu příslušenství od této značky si můžete být jisti, že bude fungovat na nejvyšší možné úrovni. 

Rozbalit popis Sbalit popis
heureka widget