Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Fanatic

Fanatic je značka založená v roce 1981, která se specializuje na výrobu profesionálního windsurfingového vybavení a sportovního oblečení. Od samého počátku se společnost zaměřuje na výrobu kvalitních, inovativních a funkčních výrobků, které splní očekávání i těch nejnáročnějších surfařů.  

Veškeré příslušenství je vyrobeno pouze z osvědčených materiálů, které se vyznačují vysokou odolností. Výrobky Fanatic navíc před uvedením do prodeje procházejí řadou testů, které ověřují jejich vlastnosti a potvrzují jejich kvalitu. Tento přístup umožnil značce zdokonalit sortiment ve všech ohledech. Fanatic je společnost, která má silné postavení na trhu a vytváří moderní trendy ve výrobě individuálního příslušenství pro vodní sporty. Tým značky se skládá ze specializovaných inženýrů a designérů, kteří jsou zároveň nadšenci do surfování. Proto mohou své praktické znalosti přímo promítnout do výrobních procesů. 

Výrobce Fanatic věnuje zvláštní pozornost používání moderních technologických řešení ve svých výrobcích, která zvyšují jejich kvalitu a funkčnost. Patří mezi ně: Podložka pod nohy zajišťující přilnavost a pohodlí, zpevňující systém Double Layer Light Technology a materiál Drop Stitch. Kromě toho se vybavení Fanatic vyznačuje jedinečným designem a odolnými potisky, které si dlouho zachovávají svůj původní vzhled. 

Rozbalit popis Sbalit popis