Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Exustar

Exustar je značka založená v roce 1993, která se specializuje na výrobu profesionálních cyklistických pedálů, bot a příslušenství. Posláním značky je vyrábět takové produkty, které přímo ovlivňují pohodlí, bezpečnost a efektivitu každého cyklistického tréninku. Největší rozvoj společnosti nastal na počátku roku 2000, kdy se tým značky zapojil do vývoje moderních technologických řešení. V roce 2003 byly vyvinuty první výrobky z uhlíkových vláken a o dva roky později byla představena obuv z uhlíkových tkanin.  

Průlomovým momentem pro rozvoj značky bylo navázání spolupráce s cyklistkou Hsiao Mei Yu, která zvítězila na hrách v čínském Guangzhou. Tato událost přinesla značce neuvěřitelnou popularitu a umožnila jí stát se jedním z lídrů v cyklistickém průmyslu. Dnes je značka Exustar průkopníkem v oblasti designu cyklistických doplňků a její výrobky používají nejslavnější sportovci.  

V průběhu let se společnost neustále rozvíjela a neustále doplňovala svůj sortiment o inovativní příslušenství. Již v roce 2009 značka učinila průlom v designu pedálů a představila extrémně lehký model E-PR00CKTI. O dva roky později společnost navázala spolupráci se společností Garmin, se kterou společně vyvinula inovativní měřič výkonu založený na pedálech Garmin Vector. 

Rozbalit popis Sbalit popis