• Doprava zdarma
 • 30 dnů na vrácení zboží
 • Expedice do 48 h
Nav switch

ESP

Výrobky: 38

View as
 1. FishTank Steel Target Red/Grey PRD-ST5S-RG Wobbler
  195,00 Kč
  Od 132,00 Kč
  5 cm / 7 g 7 cm / 19 g 9 cm / 45 g

  3

Značka ESP byla založena v roce 1999 a je synonymem pro špičkové vybavení pro lov kaprů. Ačkoli se společnost zpočátku specializovala pouze na výrobu koncového příslušenství, brzy rozšířila svou nabídku o pruty a specializované oblečení určené jak pro profesionální rybáře, tak pro začátečníky. 

Společnost ESP je výrobcem prvních kaprových háčků zakončených tenkými a ostrými jehlami. Již v roce 2001, jen několik let po svém založení, uvedla značka na trh průkopnické háčky Big-T s inovativním teflonovým povrchem. Rychle způsobily revoluci v přístupu ke konstrukci háčků a stanovily nové standardy na rybářském trhu. Tento úspěch značku jen motivoval k dalšímu pokračování. V následujících letech bylo vyvinuto další moderní příslušenství, například háčky Cryogen vyráběné dvojitým kalením. Vznikly tak mimořádně pevné a funkční háčky, které zvýšily efektivitu každého rybolovu. 

Se značkou spolupracují specializovaní inženýři a profesionální rybáři, kteří své praktické znalosti přenášejí přímo do výrobních procesů. Všechny výrobky jsou navíc před uvedením do prodeje testovány v terénu. Díky tomu si při výběru vybavení a příslušenství od výrobce ESP můžete být jisti, že splňují nejvyšší standardy a vyznačují se funkčností a odolností. 

Rozbalit popis Sbalit popis
heureka widget