Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

ESP

Značka ESP byla založena v roce 1999 a je synonymem pro špičkové vybavení pro lov kaprů. Ačkoli se společnost zpočátku specializovala pouze na výrobu koncového příslušenství, brzy rozšířila svou nabídku o pruty a specializované oblečení určené jak pro profesionální rybáře, tak pro začátečníky. 

Společnost ESP je výrobcem prvních kaprových háčků zakončených tenkými a ostrými jehlami. Již v roce 2001, jen několik let po svém založení, uvedla značka na trh průkopnické háčky Big-T s inovativním teflonovým povrchem. Rychle způsobily revoluci v přístupu ke konstrukci háčků a stanovily nové standardy na rybářském trhu. Tento úspěch značku jen motivoval k dalšímu pokračování. V následujících letech bylo vyvinuto další moderní příslušenství, například háčky Cryogen vyráběné dvojitým kalením. Vznikly tak mimořádně pevné a funkční háčky, které zvýšily efektivitu každého rybolovu. 

Se značkou spolupracují specializovaní inženýři a profesionální rybáři, kteří své praktické znalosti přenášejí přímo do výrobních procesů. Všechny výrobky jsou navíc před uvedením do prodeje testovány v terénu. Díky tomu si při výběru vybavení a příslušenství od výrobce ESP můžete být jisti, že splňují nejvyšší standardy a vyznačují se funkčností a odolností. 

Rozbalit popis Sbalit popis