Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Elan

Historie slovinské značky Elan sahá až do roku 1945, kdy se její zakladatel Rudi Finžgar, světoznámý skokan na lyžích, rozhodl začít vyrábět lyžařské vybavení. Již v prvním roce společnost vyrobila více než tisíc lyží, což svědčí o velkém zájmu veřejnosti o její výrobky. V 70. letech 20. století značka Elan spolupracovala s alpským lyžařem Ingermarem Stenmarkem, který s lyžemi Elan opakovaně vyhrával různé závody pro pokročilé. To společnost proslavilo a její logo se stalo rozpoznatelným mezi sportovními nadšenci po celém světě.  

Vývoj prvních carvingových lyží Parabolic SCX byl pro společnost Elan milníkem. Tato konstrukční metoda se v lyžařském průmyslu na dlouhou dobu prosadila a stala se měřítkem pro výrobu dalších carvingových lyží.  

Značka při výrobě používá inovativní technologie, jako jsou Amphibio 4D, Lightskiing, Laminated Woodcore a Connect Tech, které přímo ovlivňují kvalitu lyží. Za to společnost Elan získala v roce 2015 renomované ocenění Plus X Award - "Nejinovativnější značka sportovního vybavení". 

Dnes je Elan jedním z největších světových výrobců lyží a nabízí kolekce All Mountain, Race, Freeride a Touring. Kromě toho zahrnuje sortiment společnosti také specializovaná vázání, helmy, brýle, hole, těsnění na lyže a profesionální oblečení na sjezdovky. Výrobky této značky mohou úspěšně používat jak začátečníci, tak profesionální lyžaři. 

Rozbalit popis Sbalit popis
heureka widget