Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Dynastar

Dynastar

Dynastar je francouzská značka, která byla založena v roce 1963 na úpatí Mont Blancu a specializuje se na výrobu lyžařského vybavení (lyže, hůlky, lyžařská těsnění). Pouhé tři roky po svém vzniku slaví značka úspěch. Slavní sportovci Marielle Gotischel a Guy Périllat, kteří používají výrobky Dynastar, vyhrávají mistrovství světa v alpském lyžování. Právě díky této události se společnost Dynastar stala jedním z předních výrobců lyžařského příslušenství. 

Filozofie značky je založena na zachování tradice. Proto jsou všechny výrobky vyráběny ve Francii a jsou vyráběny s důrazem na každý detail. Díky tomu značka uvádí na trh pouze osvědčené výrobky, které poskytují uživateli nejvyšší úroveň pohodlí a bezpečnosti. 

Společnost Dynastar používá ve svých výrobcích nejmodernější technologie, díky kterým je lyžování na svazích ještě zábavnější a jistější. Lyže jsou často vybaveny patentovanými systémy Active Air Core a Powerdrive společnosti Dynastar, které zvyšují výkonnost vybavení. Některé modely lyží Dynastar jsou vyrobeny z kovu a skleněných vláken, která jim dodávají pevnost a zajišťují správnou torzi a kontrolu pohybů při lyžování.  

Lyžím Dynastar důvěřují již léta jak profesionální lyžaři, tak i začátečníci v začátcích svého sportu. Vyberte si výrobky Dynastar, které vám zajistí maximální pohodlí a bezpečnost již při první jízdě. 

Rozbalit popis Sbalit popis