Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

DUOTONE

duotone

Duotone je značka pocházející ze společnosti Boards&More, která se od roku 2000 specializuje na vodní sporty. Společnost se zaměřuje zejména na kitesurfing, windsurfing a wingfoil. Současný název Duotone existuje od roku 2018, ale dříve ji fanoušci kitesurfingu znali pod názvy North Kiteboarding a North Sails.  Po rebrandingu tvoří tým značky stejní designéři, inženýři a další specialisté, kteří jsou zároveň opravdovými nadšenci do vodních sportů a kteří spolupracují i na dalších projektech Brands&More, jako je Ion nebo Fanatic. To jim umožňuje promítnout své odborné znalosti do činnosti společnosti Duotone a přímo do vývoje špičkových výrobků, které splňují požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků.  

 

V současné době je Duotone jedním z největších výrobců příslušenství pro různé surfařské disciplíny s produkty, jako jsou podložky, plachty, draci, boomy, ale i obaly a praktické pumpy na draky. Zkušenosti a znalosti získané při výrobě profesionálního a kvalitního kitesurfingového vybavení využívá značka také při vývoji specializovaných křídel pro novou a stále se rozvíjející disciplínu wingfoil. Se značkou Duotone spolupracují známí sportovci, včetně pětinásobného mistra světa v kitesurfingu a vítěze Red Bull King of the Air Aarona Hadlowa. 

 

Veškeré vybavení značky Duotone prochází před uvedením do prodeje řadou testů, které ověřují jeho vlastnosti. Investicí do výrobků tohoto výrobce si můžete být jisti, že byly vyrobeny s důrazem na detail. Veškeré příslušenství se navíc dodává v různých barvách, z nichž si každý sportovec může vybrat tu pravou pro sebe. V průběhu let se značka neustále rozvíjí a zároveň formuje nové trendy na trhu vodních sportů.

Rozbalit popis Sbalit popis