Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Dolomite

Dolomite

Dolomite je italská společnost, která se specializuje na výrobu horolezeckého a lyžařského oblečení. Značku založili opravdoví nadšenci do horských a zimních sportů, a proto nabízí výrobky špičkové kvality, které dobře fungují i v náročných podmínkách. 

Počátky značky sahají až do roku 1897, kdy Giuseppe Garbuio začal vyrábět první outdoorovou obuv. Velký úspěch však přinesla až 20. léta 20. století, kdy se lidé začali ve velkém zajímat o turistiku a horolezectví. V dolomitových botách zdolali v roce 1954 první horolezci , Italové, nejvyšší vrchol Karakorumu (8611 m) - K2. 

Společnost Dolomite již mnoho let nabízí outdoorové oblečení a obuv špičkové kvality. Jejich výrobky jsou vyrobeny s využitím moderních technologií, jako je membrána GORE-TEX®, Vibram® a DAS Light (Dolomite Anatomic System Light). Díky tomu jsou všechny výrobky trvanlivé, plní svůj účel a poskytují maximální pohodlí. 

V průběhu let začala značka Dolomite získávat prestižní ocenění, například Compasso d′Oro za průmyslový design. Kromě toho společnost také pozitivně ovlivnila vývoj stávajících odborných znalostí v oblasti designu obuvi. Dnes jsou modely trekových bot Dolomite kultovní - kombinují špičkovou kvalitu zpracování s jedinečným, pro značku specifickým designem.  

Rozbalit popis Sbalit popis