Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Diadora

Diadora

Historie společnosti Diadora sahá až do roku 1948, kdy v italském Caeranu di San Marco začala fungovat skutečná dílna, kde se ručně vyráběly nejlepší turistické a pracovní boty na trhu. Výroba sportovní obuvi, v níž je dnes společnost světovou jedničkou, byla zahájena v roce 1971. V 70. letech 20. století došlo k rozvoji profesionálního sportu a nové koncepci sportovního marketingu, která vedla k rozhodnutí najímat atraktivní šampiony různých disciplín jako ambasadory značky. Patřili mezi ně tenista Björn Rune Borg, jezdec Formule 1 Ayrton Senna, motocyklový závodník Marco Lucchinelli, atlet Giuseppe Gentile, cyklista Marco Aurelio Fontana a fotbalisté Roberto Baggio a Francesco Totti. V roce 2004 vytvořila Diadora technologii Hidden Power (rychleschnoucí vlákna), jednu z prvních řad základních vrstev na trhu. 

Italská značka klade důraz na rodinné tradice, udržitelnost a ekologické aktivity, například: krabice řady Heritage je vyrobena z papíru získaného z přebytečných mořských řas sklizených z mořského prostředí, zatímco v obchodech Diadora jsou zákazníkům nabízeny výrobky ze 100% recyklovaného papíru s potisky ve vodě. 

Diadora je jedním ze světových lídrů v oblasti sportovní obuvi a oblečení a doplňků pro běh, tenis, fitness nebo fotbal. Ve svých výrobcích využívá inovativní technologie a zdokonaluje tradiční řešení, aby maximalizovala výkonnost každého pohybu, včetně: DD Anima, Dia Dry, Dia Reflective Zone, Dia Breath, OrthoLite, Primaloft, Dia Fit nebo Blushield.   

Rozbalit popis Sbalit popis