Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Deeper

Deeper je společnost, která posunula rybaření na vyšší úroveň a navrhla inovativní technologické sonary Deeper Pro, Deeper CHIRP+ a mnoho dalších modelů, které jsou kompatibilní s moderními mobilními aplikacemi. Sonary označené značkou značky zaručují přesné měření hloubky, struktury a tvaru dna a umožňují také přesně určit přítomnost různých druhů ryb ve vodní nádrži. Výrobky od výrobce Deeper jsou vyráběny pomocí technologicky vyspělých systémů, které zvyšují efektivitu jakéhokoli rybolovu.  

Rozsáhlý sortiment značky pokrývá celou řadu rybářských disciplín a umožňuje vybrat si správné vybavení pro každý typ rybolovu. Nabídka zahrnuje moderní sonary pro lov z lodi nebo kajaku, echoloty odolné proti chladu pro lov na ledu a klasické modely sonarů pro lov ze břehu. Všechny hledače Deeper přesně analyzují okolí a zobrazují nejdůležitější informace, takže rybář může libovolně upravit způsob rybolovu. 

Špičková aplikace Deeper App je kompatibilní se sonarem a dalšími zařízeními, což rybáři zaručuje pohodlnou analýzu výsledků. Kromě toho má funkci mapování a zimní režim rybolovu, takže přesné rybolovné techniky lze používat po celý rok. 

Rozbalit popis Sbalit popis
heureka widget