• Doprava zdarma
  • 30 dnů na vrácení zboží
  • Expedice do 48 h
Nav switch

Deeper

Výrobky: 6

View as

Deeper je společnost, která posunula rybaření na vyšší úroveň a navrhla inovativní technologické sonary Deeper Pro, Deeper CHIRP+ a mnoho dalších modelů, které jsou kompatibilní s moderními mobilními aplikacemi. Sonary označené značkou značky zaručují přesné měření hloubky, struktury a tvaru dna a umožňují také přesně určit přítomnost různých druhů ryb ve vodní nádrži. Výrobky od výrobce Deeper jsou vyráběny pomocí technologicky vyspělých systémů, které zvyšují efektivitu jakéhokoli rybolovu.  

Rozsáhlý sortiment značky pokrývá celou řadu rybářských disciplín a umožňuje vybrat si správné vybavení pro každý typ rybolovu. Nabídka zahrnuje moderní sonary pro lov z lodi nebo kajaku, echoloty odolné proti chladu pro lov na ledu a klasické modely sonarů pro lov ze břehu. Všechny hledače Deeper přesně analyzují okolí a zobrazují nejdůležitější informace, takže rybář může libovolně upravit způsob rybolovu. 

Špičková aplikace Deeper App je kompatibilní se sonarem a dalšími zařízeními, což rybáři zaručuje pohodlnou analýzu výsledků. Kromě toho má funkci mapování a zimní režim rybolovu, takže přesné rybolovné techniky lze používat po celý rok. 

Rozbalit popis Sbalit popis