Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

DC

DC

Historie značky DC sahá až do roku 1989, kdy její zakladatel Ken Block vydal první trička s chytlavým logem DC. O necelých pár let později Damon Way a jeho bratr Danny Way, známý skater, také spolupracovali s Blockem a stali se tváří značky. DC vyrábí oblečení, obuv a doplňky především pro bruslaře, ale také pro snowboardisty a závodníky.  

Největší slávu značce přinesl její spoluzakladatel Danny Way, který svou tváří propagoval kvalitní výrobky DC. V roce 2002 se společnost stala hlavním sponzorem rampy, na které Danny překonal světový rekord a skočil přes 5,6 metru. Společnost DC také spolupracovala s Joshem Kallisem, Colinem McRayem a Brianem Henningem. To svědčí o vysoké prestiži výrobků a jejich trvanlivosti. 

Od roku 2004 patří značka do koncernu Quiksilver, ale stále je jednou z předních společností, která způsobila revoluci v přístupu k výrobě sportovního oblečení a doplňků a významně propaguje skating po celém světě. Všechny produkty DC jsou vytvářeny s důrazem na každý detail, a proto si je vybírají nejprofesionálnější sportovci z různých zemí. 

Rozbalit popis Sbalit popis