Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Dalbello

Dalbello

V 70. letech 20. století došlo v lyžařském průmyslu k velkému technologickému rozvoji, o který se zasloužila mimo jiné italská společnost Dalbello, která byla založena v roce 1947 a vyráběla lyžařské boty. Bylo to způsobeno tím, že přírodní kůže byla v lyžařských botách nahrazena plastem. Tento objev umožnil společnosti Dalbello vybudovat si pozici na trhu a rozšířit své aktivity na mezinárodní scéně. O pouhých deset let později začali se značkou spolupracovat známí lyžaři jako Simon a Busham a Steve Mckinney, kteří překonali rychlostní rekordy v lyžování. 

Úspěchy známých sportovců a neustálé zdokonalování technologií přispěly k výraznému rozvoji značky a její prvotřídní produkci. Když se v roce 2000 objevil freeskiing, dala si značka za úkol vytvořit nejkvalitnější lyžařskou obuv pro tento styl lyžování. Tak vznikl projekt Riders Development Project (RDP), na němž spolupracují specialisté na značky, designéři a profesionální sportovci. V průběhu let vyvinula technologicky nejinovativnější lyžařské boty na světě. 

Sortiment Dalbello zahrnuje obuv určenou pro rychlostní, extrémní, sjezdové a bruslařské lyžování. Všechny výrobky této značky jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů s důrazem na každý detail, díky čemuž dokonale padnou na nohu a umožňují skutečný komfort pohybu a zajišťují vysokou úroveň bezpečnosti. 

Rozbalit popis Sbalit popis
heureka widget