• Doprava zdarma
  • 30 dnů na vrácení zboží
  • Expedice do 48 h
Nav switch

COOLCASC

Výrobky: 34

View as
Coolcasc

Počátky švýcarské značky Coolcasc sahají do roku 2007, kdy její zakladatelka Mar Peire navrhla pro své děti výrazný kryt na helmu, aby je mohla mít při lyžování pod dohledem. Tak vznikly první speciální kryty na přilby pro děti. Do té doby nic podobného na trhu nebylo. Z tohoto důvodu se značka Coolcasc stala celosvětově úspěšnou již několik let po svém založení a její výrobky se staly všeobecně známými na lyžařských svazích. 

V průběhu let se značka rozšířila do 30 zemí a navrhla překryvy pro různé modely ochranných přileb, například cyklistické a kolečkové. V roce 2020 představila značka na veletrhu ISPO 2020 svůj druhý špičkový design - moderní kryty lyžařských brýlí Coolmasc. K jejich výrobě použila technologickou lycrovou tkaninu vyrobenou z recyklovaných plastových lahví.  

Coolcasc je značka, která se zrodila z inovativního nápadu. K úspěchu přispělo také používání udržitelných a etických materiálů při výrobě. V průběhu své historie uvedla společnost na trh řadu přileb s různými potisky, které uspokojily nejmladší uživatele po celém světě. Patří mezi ně Animals, Foggy, Cool Bike a Craft.  

Rozbalit popis Sbalit popis
heureka widget