Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

COMODO

Comodo je polská značka působící na trhu od roku 1996, která se specializuje na výrobu kvalitních tréninkových ponožek z vysoce kvalitních materiálů. Široká nabídka značky zahrnuje specializované řady ponožek pro treking, běh, jízdu na koni, fitness, ale i tenis, cyklistiku a zimní sporty. Modely se liší střihem, hmotností, termoregulačními vlastnostmi a použitými technologiemi, díky čemuž jsou dokonale přizpůsobeny potřebám sportovců různých disciplín. 

Společnost používá při výrobě pouze vybrané materiály, které mají vynikající bakteriostatické, tepelně izolační a vlhkost odvádějící vlastnosti. Jednou z nejčastěji používaných tkanin v ponožkách Comodo jsou vlákna z merino vlny a alpaky. Kromě toho existují také modely, v nichž jsou použity kvalitní přírodní bavlněné a bambusové materiály. Výrobky Comodo jsou také vybaveny inovativními technologickými řešeními, mezi nimiž můžeme zmínit Drytex Comfort s vynikajícími izolačními vlastnostmi, rychleschnoucí materiál Polycolon®, termoaktivní polyesterové vlákno Coolmax® a také dokonale hřejivou tkaninu Thermolite® používanou především v modelech ponožek určených pro aktivity v nízkých teplotách. 

Značka Comodo se také velmi zajímá o otázky životního prostředí, a proto splňuje požadavky na ekologické výrobní procesy. To je zaručeno certifikací Bluesign®, která znamená, že při výrobě nejsou používány žádné materiály obsahující toxické látky. 

Rozbalit popis Sbalit popis
heureka widget