Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Clarks

Clark's je prosperující společnost, která působí na trhu již více než 60 let a specializuje se na výrobu praktických komponentů pro jízdní kola, jako jsou rukojeti řídítek, brzdové destičky, hliníkové pedály a rotory. Značka od počátku přispěla k revoluci v cyklistickém průmyslu a její současná pozice jí také umožňuje nastavovat nová měřítka ve výrobě individuálního příslušenství.  

Specializovaný tým značky Clark's neustále pracuje na modernizaci sortimentu a vytváření inovativních technologických řešení. Při výrobě se používají pouze odolné a certifikované materiály, které mají pozitivní vliv na životnost a funkčnost každého výrobku.  

Společnost neustále sleduje poptávku na trhu a rozšiřuje svůj sortiment o příslušenství, které si zákazníci přejí. V posledních letech proto značka představila specializované hydraulické brzdové systémy, které se používají na profesionálních jednokolkách. Patří mezi ně modely jako Clark's M4, Clark's E-Clout a Clark's Clout Plus. Při výběru komponentů pro jízdní kola se vyplatí podívat se na sortiment značky Clark, který zahrnuje pouze výrobky nejvyšší kvality vyrobené s důrazem na každý, i ten nejmenší detail.  

Rozbalit popis Sbalit popis
heureka widget