Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

CASCO

Casco je značka založená v roce 1989, která se od samého počátku zaměřuje na výrobu specializovaných přileb a lyžařských a snowboardových brýlí. V průběhu let se společnost stala známou po celém světě a její výrobky denně uspokojují tisíce spotřebitelů. Společnost Casco se zaměřuje na používání inovativních technologií ve svých výrobcích, které výrazně zvyšují jejich kvalitu a poskytují uživateli vysokou úroveň bezpečnosti. Kromě lyžařských doplňků má značka také širokou nabídku specializovaných cyklistických a jezdeckých přileb. 

Příslušenství této značky je vyrobeno s důrazem na každý detail a do prodeje se dostává až po důkladné kontrole a testování. Díky tomu výrobky Casco splňují požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků. Jsou maximálně funkční, pohodlné a poskytují vynikající ochranu. Značka navíc dbá i na estetické hodnoty svých výrobků a nabízí modely v mnoha barevných variantách, z nichž si každý sportovec vybere tu pravou. 

Se značkou spolupracují známí sportovci, kteří s jejími výrobky dosahují velkolepých úspěchů ve svých sportech. Patří mezi ně Ole Einar Björndalen, Lars Bystöl, Jend Fiedler a Jos Lansink. 

Společnost Casco dbá také na ochranu životního prostředí. Její továrny jsou poháněny obnovitelnými zdroji energie a její závody se nacházejí pouze v Evropě, což usnadňuje kontrolu výroby a udržení dobré pracovní morálky. Značka je navíc držitelem certifikátu ISO, který zajišťuje kontrolu kvality výrobků v každé fázi výroby. 

Rozbalit popis Sbalit popis
heureka widget